JOB IASI

JOB 1 ŞOFER LIVRĂRI

Firma noastră are nevoie de o persoană capabilă să efectueze livrări pentru beneficiarii noştri din oraşul Iaşi între orele 8.00 – 17.00.

Se solicită:
– o buna cunoaştere a orasului Iaşi,
– permis cat. B cu cazier rutier curat
– o conduită ireproşabilă în trafic
– un comportament decent la locul de munca şi in relaţia cu clienţii
– repectarea masinii şi semnalarea oricărei probleme / avarii la aceasta
– o ţinută curată / îngrijită în timpul programului
– respectarea programului de lucru, nefiind acceptate întârzieri
– rabdare în tratarea clientilor si situaţiilor care pot apărea

Salarizare fixa: 1500 RON

Dacă consideri că TU eşti persoana potrivita pentru acest job şi nimeni alta te aşteptăm să trimiţi un email cu CV + foto recent la adresele noastre de email.

JOB 2 CONSILIER VÂNZĂRI TEREN

Daca eşti o persoană:
• Dornică să-şi clădeasca o carieră în vânzări,
• Organizată şi orientată către rezultate,
• Cu foarte bune abilităţi de comunicare, punctual
te invităm să vii alaturi de noi şi să ne convingi că TU meriţi postul.

Dorim să ai o atitudine pozitivă, deschisă şi colaborativă, abilităţi de comunicare, capacitate de relaţionare şi lucru în echipă, adaptabilitate, eficienţă şi initiaţivă, capacitate permanenta de acumulare a noilor informaţii.
Experienţa în vânzări de minim 2 ani şi permisul de conducere sunt o condiţie esenţială *(cazier rutier curat).

RESPONSABILITATI
• Identifici potentiali clienti prin prospectare continua – telefonica si pe teren ,
• Consiliezi clientii in alegerea serviciilor/bunurilor INCARCARI.RO si inchei contracte/colaborari,
• Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi o mica parte din portofoliul de clienti al INCARCARI.RO.

Vei avea ca obiectiv principal dezvoltarea bazei de clienti a societatii in vederea prestarii de servicii de: incarcari cartuse, service imprimante/copiatoare sivanzari de consumabile doar cu persoane juridice/firme, in numele INCARCARI.RO
Se ofera masina in timpul programului/telefon mobil/diverse beneficii suplimentare / program flexibil
Pachet de salarizare fix 1600 RON + procent din incasari /vanzari (discutabil la interviu).

Dacă consideri că TU eşti persoana potrivita pentru acest job şi nimeni alta te aşteptăm să trimiţi un email cu CV + fotografie recenta la adresele noastre de email.

Persoanele selectate vor fi contactate pentru programarea unui interviu.

Dacă doriţi să fiţi în baza noastră de date pentru eventualitatea unui alt post puteţi trimite un CV la office-email-300x52

Contact